Dyrektor Oddziału
Data dodania: 04/01/2019 Oferta ważna do: 05/02/2019
Główne obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie skutecznej realizacji zadań operacyjnych Oddziału w zakresie oferowanych usług spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym oraz usług logistycznych.

Ponadto osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie najwyższej jakości i efektywności procesów
  • Strategiczny rozwój oferowanych usług w oddziale
  • Tworzenie i realizację budżetu w obszarze działalności operacyjnej oddziału
  • Dobór i rozwój podległego zespołu
  • Efektywną współpracę z dostawcami usług przewozowych
  • Zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klientów oraz wolumenu sprzedaży w Oddziale
  • Optymalizację kosztów działania oddziału
Oczekiwania
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza na temat najlepszych praktyk i doświadczeń w zakresie świadczonych usług
  • Świetne kompetencje menedżerskie, w tym umiejętność skutecznego motywowania, przełamywania oporów i postaw zachowawczych
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach;
  • Umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Kreatywność, zaangażowanie i silna motywacja do pracy oraz do samorozwoju;
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==