Kierownik Działu Dystrybucji
Data dodania: 04/12/2018 Oferta ważna do: 31/01/2019
Główne obowiązki
  • Operacyjna obsługa zleceń spedycyjnych w oparciu o standardy operacyjne
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami z zachowaniem standardów obsługi klienta
  • Obsługa Klienta, w tym: przygotowywanie ofert, negocjacja cen oraz kosztów z podwykonawcami
  • Praca w oparciu o system spedycyjny SPEED oraz MS Office i systemy bukingowe armatorów
  • Fakturowanie i monitoring zaległości płatniczych
  • Współpraca z działem handlowym oraz z innymi działami firmy
  • Promowanie produktów Pekaes
Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy wymagającej zarządzania procesem transportowym/dystrybucyjnym
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem: umiejętność motywowania, utrzymywania zaangażowania pracowników
  • Doskonała organizacja pracy oraz ustalania priorytetów
  • Nastawienie na realizację przyjętych celów
  • Efektywność działania w dynamicznym środowisku pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz otwartość na zmiany
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość programów TMS i SPEED będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==