Kierownik Terminalu
Data dodania: 15/02/2019 Oferta ważna do: 31/03/2019
Główne obowiązki

·         Właściwa organizacja pracy terminala przeładunkowego (tzw. cross-dock)

·         Zapewnienie efektywnej kosztowo obsługi  przesyłek drobnicowych krajowych i  międzynarodowych

·         Zapewnienie utrzymania odpowiedniego poziomu jakości serwisu w zakresie obsługi przesyłek

·         Minimalizacja  ryzyka uszkodzeń przeładunkowych

·         Zapewnienie zasobów ludzkich i rzeczowych w podległym obszarze działania

·         Współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi oraz podwykonawcami

·         Zapewnienie wymaganego obiegu dokumentów

Oczekiwania

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży TSL min. 2 lata

·         Umiejętność zarządzania zespołem – budowanie zaangażowania

·         Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

·         Rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach

·         Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu;

·         Zdolność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków

·         Umiejętności organizowania pracy i skutecznego koordynowania działań podległego zespołu

·         Doświadczenie w organizacji pracy zmianowej

·         Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

·         Doskonałe zdolności komunikacyjne

·         Wiedza na temat procesów logistycznych i transportowych

·         Kreatywność, zaangażowanie i silna motywacja do pracy oraz do samorozwoju;

·         Mile widziana znajomość programów TMS

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==