Magazynier/Operator Wózka Widłowego
Data dodania: 21/08/2018 Oferta ważna do: 30/11/2018
Główne obowiązki
  • Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu,ich sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe;
  • Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek i jakościowego opakowań;
  • Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych do brygadzisty/kierownika.
Oczekiwania
  • Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym;
  • Sumienność;
  • Odpowiedzialność.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Nagrody pieniężne w konkursach i w programie poleceń pracowniczych
  • Darmową prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do wczasów, paczki dla dzieci, bony świąteczne
  • Posiłki regeneracyjne
  • Kartę sportową Multisport
  • Zniżki na paliwo
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Akademii Rozwoju w Terminalu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==