Specjalista ds. Dystrybucji
Data dodania: 20/03/2018 Oferta ważna do: 30/11/2018
Główne obowiązki
  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych;
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów;
  • Optymalne planowanie transportów;
  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych;
  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej;
  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED;
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów;
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami;
  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie.
Oczekiwania
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży TSL;
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy pod presja czasu;
  • Determinacja w dążeniu do celu;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SPEED;
  • Wykształcenie min. średnie.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==