Specjalista ds. Obsługi Klienta
Data dodania: 17/01/2019 Oferta ważna do: 15/05/2019
Główne obowiązki

  • Kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług transportowych w tym Klientów anglojęzycznych.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • Zapewnienie profesjonalnej telefonicznej obsługi Klienta.
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy.
Oczekiwania

  • ·         Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w telefonicznej obsłudze Klienta.
  • ·         Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną.
  • ·         Znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem.
  • ·         Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne.
  • ·         Zdolność rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • ·         Umiejętność pracy zespołowej
  • ·         Dobra znajomość programów komputerowych, mile widziana posługa programu Speed.
  • ·         Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • ·         Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
• Program szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==