Specjalista ds. Rezerwacji Promowych
Data dodania: 03/01/2019 Oferta ważna do: 04/02/2019
Główne obowiązki
  • Operacyjna obsługa zleceń spedycyjnych od Klientów (w tym Agentów Zagranicznych),
  • Weryfikacja, przyjmowanie, rejestrowanie zleceń, dobór dostawców i zlecanie usług podwykonawcom,
  • Fakturowanie usług, alokowanie dokumentów kosztowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Nadzór nad realizacją zlecenia spedycyjnego,
  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z Klientami (w tym Agentami Zagranicznymi),
  • Prowadzenie operacyjnej windykacji należności (płatności handlowych),
  • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo, a wynikających z niezbędnych działań doraźnych leżących z interesie Spółki.
Oczekiwania
  • Wyksztalcenie minimum średnie (mile widziane Kierunki Logistyka i Transport),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==