Specjalista ds. Sprzedaży
Data dodania: 20/03/2018 Oferta ważna do: 30/11/2018
Główne obowiązki
  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego;
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami;
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów;
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów;
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży.
Oczekiwania
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL - warunek konieczny;
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel).
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==