Spedytor Lotniczy
Data dodania: 05/03/2019 Oferta ważna do: 31/03/2019
Główne obowiązki
  • Realizację międzynarodowych transportów lotniczych;
  • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientem polskim oraz zagranicznym;
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej;
  • Rozwijanie relacji z Klientami z zachowaniem standardów obsługi klienta;
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług;
  • Prowadzenie operacyjnej windykacji należności.
Oczekiwania
  • Minimum 1 rok doświadczenia w spedycji lotniczej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność planowania oraz konsekwencja w działaniu;
  • Kreatywność i dynamika w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo Jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==